Andżelika Piechowiak – Koty i ich sławni ludzie

Andżelika Piechowiak
„Koty i ich sławni ludzie”
Wydawnictwo Nowy Świat, Warszawa 2010
ISBN 978-83-7386-370-5, Wydanie I
Format: 165 x 235 mm, 184 strony, oprawa twarda, ilustracje kolorowe,
cena detaliczna: 39,90 zł
Premiera: sierpień 2010

Jak wiadomo koty chodzą swoimi drogami. A jak się sprawy mają w przypadku kotów gwiazd? Czy są skrajnymi indywidualistami pławiącymi się w luksusach, czy też jak koty zwykłych śmiertelników mają swój zwyczajny koci świat? Andżelika Piechowiak napisała gwiazdorską książkę z kociej perspektywy, przy której można uśmiać się do łez, ale i do łez wzruszyć.

O trudnych często relacjach między kotami a ich właścicielami opowiadają m.in.: Joanna Chmielewska, Ewa Bem, Barbara Wrzesińska, Tomasz Raczek, Grzegorz Miecugow, Krystyna Sienkiewicz, Anna Chodakowska, Wojciech Mann, Dorota Sumińska, Grzegorz Turnau, Zofia Czerwińska i Zbigniew Wodecki.


Autorka uchyla drzwi gwiazdorskich domów wtajemniczając nas w kocie życie słynnych właścicieli. Jednocześnie odkrywa domowe pielesze i nieznaną na co dzień twarz powszechnie znanych i lubianych. A może nie? W końcu to Koty przez wielkie „K” są tu głównymi bohaterami, a przy okazji poznajemy nieco ich domowników.

Okładki do pobrania:

mała jpg 200 px (48 kB)      średnia jpg 500px (86 kB)
duża jpg 1:1 (1,3 MB)

Materiały prasowe:

Informacja o książce; info o autorze – w pliku .doc

Fragment książki – w pliku .doc

Ten wpis został opublikowany w kategorii Książki, Wywiady. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>