Anna Ślęzak – Baleronowa ponad wagą

Anna Ślęzak
„Baleronowa ponad wagą”
Wydawnictwo Nowy Świat, Warszawa 2010
ISBN 978-83-7386-383-5, Wydanie I
Format: 125 x 195 mm, 200 stron, oprawa miękka
cena detaliczna: 29,90 zł
data premiery: maj 2010

Wszyscy chcemy schudnąć, ale kto opisze męki towarzyszące diecie? Kto powie wprost jakim wysiłkiem okupiony jest każdy gram zgubionej wagi? Anna Ślęzak podjęła wyzwanie i oto przed nami 68 dni odchudzania w przezabawnym literackim dzienniku, historii pewnej diety.

Baleronowa ponad wagą stanowi summę doświadczeń autorki, której blog opisujący dietetyczne perypetie stał się prawdziwym hitem w sieci. Nic dziwnego, bo gdy tyć i chudnąć każdy potrafi, nie wiele jest osób potrafiących przekuć swoją historię w prawdziwą bombę humoru, wdzięku i literackiej finezji. Książka Anny Ślęzak to świetne antidotum na znój ćwiczeń i trud diet. Wszak nie od dziś wiadomo, że mięśnie brzucha najlepiej ćwiczy śmiech. W historii Baleronowej wiele czytelniczek odnajdzie siebie.


ANNA ŚLĘZAK – z wykształcenia rzadko rzeźbiąca rzeźbiarka, aktualnie konstruktorka rzeczywistości złożonej ze słów. Nieugięta idealistka o skłonnościach do metaforycznego myślenia. Optymistka z elementami melancholii w życiorysie. Analityczny umysł zamknięty w zaakceptowanym przez siebie ciele. Entuzjastka hiperrealizmu hiszpańskiego kina, literatury naukowej o zabarwieniu humanistycznym i karmelowego smaku. Obecnie będąca na drodze ku odkrywaniu harmonii między formą a treścią. Baleronowa ponad wagą to jej debiut literacki.

Okładki do pobrania:

mała jpg 200 px (45 kB)      średnia jpg 500px (78 kB)
duża jpg 1:1 (458 kB)

Materiały prasowe:

Informacja o książce; info o autorze – w pliku .doc

Fragment książki – w pliku .doc

Duży fragment książki – w formie e-booka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Humor, Książki, Poradnik, Proza. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>