Gdy coś idzie źle...

Tajna reguła informatyków brzmi: "Kiedy wszystkie sposoby zawiodą, przeczytaj instrukcję". Skoro zajrzeliście Państwo na tę stronę, coś poszło nie tak. Spróbujemy wspólnie znaleźć jakieś rozwiązanie.

Problem: Rozwiązanie:
1. Wpisałem się do Klubu, ale nic do mnie nie przyszło. Prawdopodobnie podany adres e-mail był błędny. Proszę wpisać się ponownie. Jeżeli nadal nie będzie żadnego odzewu, proszę o napisanie do nas.
2. Przychodzą kolejne lekcje, ale w e-mailu jest tylko komunikat typu: "This is an HTML message. Please use an HTML capable mail program to read this message". Program pocztowy nie odbiera wiadomości HTML. Większość popularnych programów pocztowych (Outlook, Outlook Express, Mozilla Thunderbird) domyślnie odbiera e-maile w HTML. Jeśli w tych programach wyświetla się podobny komunikat, to trzeba zmienić ustawienia programu. Osoby korzystające z programów pocztowych nie czytających wiadomości HTML prosimy o kontakt e-mailowy. Postaramy się jakoś zaradzić.
3. Nie wyświetlają się zdjęcia. Program pocztowy blokuje możliwość wyświetlania zdjęć. Trzeba zmienić ustawienia programu. Jeśli to niemożliwe, prosimy o kontakt.
Wydawnictwo Nowy Świat - strona oficjalna      Nasz blog - czyli strona nieoficjalna     GDY ZDARZĄ SIĘ PROBLEMY TECHNICZNE