Oferta:

Moim celem jest zadbać o klienta w sposób holistyczny, uwolnić jego/jej ciało od bólu, pomóc rozpuścić utknięte w ciele emocje, stworzyć bezpieczną komfortową przestrzeń do uwalniania napięcia z ciała i swobodnego wyrażania siebie.

Korzyści:

Wspólnie podczas sesji pokonujemy trudności, dotykamy traumatycznych doświadczeń z przeszłości.

Podczas sesji klient jest bezpieczny, akceptowany, wzrasta w nim poczucie pewności siebie, ma stworzoną przestrzeń na wyrażanie różnych swoich trudnych emocji, na wyjście ze starych wzorców postępowania i stworzenie nowych

Wraz z pogłębianiem pracy z ciałem wzrasta świadomość, poczucie bezpieczeństwa, poczucie własnej wartości, swoich granic, poczucie pewności siebie i zaufanie do świata oraz następuje integracja ciała, umysłu i ducha.

Myofacial Energetic Release

Holistyczny masaż całego ciała uwalniający ból i napięcia, połączony z oddechem, uciskaniem punktów, rozciąganiem pozwalający na swobodne wyrażanie emocji i uczuć.

Dowiedz się więcej

Deep Tissue Massage

Wolny masaż ze zmiennym głębokim i średniogłębokim naciskiem obejmujący całe ciało, uwalniający restrykcje z mięśni, powięzi, poprawiający nieprawidłowe wzorce ruchowe.

Dowiedz się więcej

Somatic Experiencing

Rozmowa terapeutyczna pozwalająca w bardzo subtelny a jednocześnie efektywny sposób kontenerować przeżyte doświadczenia traumatyczne. Metoda pracy z pacjentami z PTSD

Dowiedz się więcej

Hawajski masaż Lomi Lomi Nui

Hawajski masaż całego ciała uwalniający emocje i równoważący ciało, umysł i ducha.

Dowiedz się więcej

BioDynamic Breath and Trauma Release

Sesja oddechowa pozwalająca uwolnić napięcia z przestrzeni siedmiu pasm restrykcji w ciele: oczu, ust, gardła, klatki piersiowej, przepony, brzucha i miednicy.

Dowiedz się więcej

Konchowanie uszu (Hopi)

Metoda łagodnego i bezbolesnego oczyszczania uszu i kanałów słuchowych wynaleziona przez Indian Hopi.

Dowiedz się więcej

Wyprawy dookoła świata

Są takie chwile w życiu, że potrzebujemy zaopiekować się sobą, zadbać o ciało i duszę, zatroszczyć się o samych siebie. Czasem życie zatrzymuje nas w biegu i zmusza do zastanowienia, czego ja tak naprawdę potrzebuję. Dobrze wtedy wyruszyć w podróż, daleką podróż na drugi koniec świata, bo często jest to także wyprawa w głąb siebie. I będąc gdzieś na rajskiej plaży i zwiedzając buddyjskie świątynie, jednocześnie odkrywamy zakamarki własnej duszy.

Osobiście uważam, że tylko regularne wyjazdy w świat, pozwalają mi pozostać w stanie równowagi.

Dowiedz się więcej